Metanoia Camp 2018

Księga Izajasza 54:2 „Rozszerz przestrzeń twego namiotu, rozciągnij płótna twego <mieszkania>, nie krępuj się, wydłuż twe sznury, wbij mocno twe paliki!”

Namiot? Jedziemy pod namiot! Pamiętasz to hasło z dzieciństwa? Z czym Ci się kojarzy? Z przygodą, z wolnością, z niebem pełnych gwiazd? Namiot – mały dom, który zabierasz ze sobą gdzieś w nieznane. Taki niepozorny kawałek tkaniny z kilkoma „kijkami”, ale gdy zabierasz go ze sobą, zabierasz go tam gdzie jeszcze nie byłeś lub tam , gdzie uwielbiasz wracać bo wiesz , że czeka Cię w tym miejscu coś niesamowitego! Ha ha! A więc jedź z nami w nieznane, no może trochę znane dla niektórych bo to Kiczyce i H20, basen , super boiska i sprzyjająca relaksowi okolica, ale nieznane bo nieznane Ci rzeczy będzie tam czynił Bóg! Rozszerz przestrzeń swojego codziennego namiotu i jedź z nami do Kiczyc aby doświadczać, przeżywać, kochać, modlić się, uwielbiać, tańczyć, skakać, chwalić Boga w znany i nieznany sposób, by przeżyć przygodę. Jedź z nami , by spotkać się z Nim poza twoim obozowiskiem, poza twoją codziennością i troską. Nie krępuj się :)! Rozciągnij płótna twojego mieszkania. Jedź z nami pod namiot 7-14 lipca!

Mamy też oczywiście opcję z łóżeczkami w domkach 🙂

Widzimy się na Metanoia Camp 2018!

Wybraliśmy dla Was obiekt, którego teren to ogromna przestrzeń – pełna zieleni, prywatne jezioro z kajakami i możliwością wędkowania, dwa baseny oraz dwa brodziki dla dzieci, liczne atrakcje, takie jak boiska sportowe (do piłki nożnej, kosza oraz siatkówki plażowej), mini-amfiteatr, trampolina i inne. A to wszystko zaledwie 20 metrów od rzeki Wisły oraz w niedalekim sąsiedztwie znanych miejscowości Beskidu Śląskiego (Ustroń, Wisła, Szczyrk, Istebna).

Każdego dnia : Eucharystia, czas na indywidualną modlitwę, Wieczory Chwały, warsztaty tematyczne, praca w małych grupach i wiele inspirujących wydarzeń!

GDZIE: OŚRODEK H2O w Kiczycach

KIEDY: 07-14.07.2018

KOSZT Z NOCLEGIEM:

Domek

dorosły – cena 650 zł

dziecko 3-10 lat – cena 540 zł

dziecko 0-3 lata – bezpłatnie

Namiot

dorosły – cena 450 zł

dziecko 3-10 lat – cena 300 zł

dziecko 0-3 lata – bezpłatnie

Raty

Rata 1 do 21 styczeń 2018 –  130 zł / osobę

Rata 2 do 25 luty – 160 zł / osobę

Rata 3 do 25 marzec – 160 zł / osobę

Rata 4 do 25 maj – reszta kwoty

Zapisy właśnie ruszyły: http://camp.metanoia.priv.pl/