Metanoia Camp 2017

Gdzie się kryjesz, mój Boże?

Opowiemy Ci, gdzie go znajdziesz w te wakacje… Bóg jest w zielonej trawie, na której wesoło bawią się nasze dzieciaki. Jest w tafli jeziora – jedni wpatrują się w nią, czekając na branie ryby, a inni suną po niej kajakami, chichocząc, bo brakuje im już sił. Jest w ciepłych promieniach słońca, które przedzierają się przez koronę drzew, gdy leżysz zrelaksowany w hamaku (tak w Kiczycach są hamaki, yeah!) Słychać go w okrzykach uganiających się za piłką dorosłych, którzy za Bożym dotknięciem czasem stają się dziećmi. Przychodzi w wolności, która cię ogarnia, gdy śpiewasz i tańczysz dla Niego. Pełno Go w śmiechu przy wspólnym stole i pysznym obiedzie, który na świeżym powietrzu smakuje najlepiej. Płynie w Twoich łzach, gdy dotykasz swojego wnętrza. Jest w ciszy, gdy kontemplujesz Jego Słowo. Porusza się w otwartości na drugiego człowieka, gdy słuchasz jego historii, czasem do białego rana. Jest w Twojej dłoni, którą malujesz swój pierwszy od dzieciństwa obraz. Wybrzmiewa w cichej i głośnej muzyce, która niesie cię w modlitwie. Bóg jest w uśmiechu i gestach życzliwej osoby, w zwyczajnym byciu razem, we wspólnocie…

Widzimy się na Metanoia Camp 2017!

Wybraliśmy dla Was obiekt, którego teren to ogromna przestrzeń – pełna zieleni, prywatne jezioro z kajakami i możliwością wędkowania, dwa baseny oraz dwa brodziki dla dzieci, liczne atrakcje, takie jak boiska sportowe (do piłki nożnej, kosza oraz siatkówki plażowej), mini-amfiteatr, trampolina i inne. A to wszystko zaledwie 20 metrów od rzeki Wisły oraz w niedalekim sąsiedztwie znanych miejscowości Beskidu Śląskiego (Ustroń, Wisła, Szczyrk, Istebna).

Każdego dnia : Eucharystia, czas na indywidualną modlitwę, Wieczory Chwały, warsztaty tematyczne, praca w małych grupach i wiele inspirujących wydarzeń!

GDZIE: OŚRODEK H2O w Kiczycach

KIEDY: 08-15.07.2017

KOSZT Z NOCLEGIEM:

Domek wyższy standard

dorosły – cena 650 zł

dziecko 3-10 lat – cena 540 zł

dziecko 0-2 lata – bezpłatnie

Domek niższy standard

dorosły – cena 600 zł

dziecko 3-10 lat cena 500 zł

dziecko 0-2 lata – bezpłatnie

Namiot

dorosły – cena 450 zł

dziecko 3-10 lat – cena 300 zł

dziecko 0-2 lata – bezpłatnie

Raty

Rata 1 do 10 marzec 250 zł / osobę

Rata 2 do 15 maj – 250 zł / osobę

Rata 3 do 15 czerwiec  – reszta kwoty

Zapisy właśnie ruszyły: http://camp.metanoia.priv.pl/